20 marca 2022

MarijuanaDoctors.com toast za 10 lat jako zaufane źródło informacji

MarijuanaDoctors.com wznosi toast za 10 lat jako zaufane źródło

Posted by Marijuana Doctors on 08/19/2019 in Medyczna marihuana

Zaktualizowano 21 stycznia 2020. Zawartość medyczna sprawdzona przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

W tym miesiącu MarijuanaDoctors.com świętuje 10 lat jako zaufane źródło dla konsumentów i lekarzy w branży medycznej marihuany. Platforma MarijuanaDoctors.Com była pionierem na rynku medycznej marihuany, łącząc ponad 40 procent populacji pacjentów medycznej marihuany. MarijuanaDoctors.Com zapewnia pacjentom nie tylko dostęp do certyfikowanych lekarzy i poradni, ale także dostęp do wszystkich istotnych informacji na temat programu medycznej marihuany, w tym stałych aktualizacji prawa stanowego i warunków kwalifikujących.

MarijuanaDoctors.com została uruchomiona w 2009 roku z misją zapewnienia pacjentom przejrzystości, demistyfikując proces uzyskiwania medycznej marihuany. Strona umożliwia konsumentom zapoznanie się z aktualnym stanem prawnym, informacjami o programie oraz szczegółowymi profilami z ocenami i opiniami o wszystkich wymienionych gabinetach. Pacjenci mogą również znaleźć lokalne poradnie w swojej okolicy, co sprawia, że MarijuanaDoctors.Com to doświadczenie omnichannel z przyjaznym dla użytkownika interfejsem.

"Codziennie odwiedza nas średnio od 10 do 30 000 użytkowników, a większość z nich szuka informacji na temat prawa stanowego i tego, jak medyczna marihuana może pomóc w określonych warunkach i dolegliwościach" - mówi Jason Draizin, założyciel i dyrektor generalny MarijuanaDoctors.com. "Dzięki temu potencjalni pacjenci mogą dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z medycznej marihuany i o tym, że jest ona znacznie bardziej naturalną, organiczną alternatywą w łagodzeniu objawów. Medyczna marihuana zmniejsza liczbę pacjentów uzależnionych od stymulantów, antydepresantów, benzodiazepin i opiatów, które mogą być przepisywane na wyrost i silnie uzależniające."

W ciągu 10 lat, MarijuanaDoctors.com wygenerowało:

    450,000 zarejestrowanych pacjentów (36,282 w 2019 roku) 4 150 zarejestrowanych lekarzy (615 w 2019 roku) 250 000 zapytań o wizytę (40 000 w 2019 r.) 1 milion połączeń z lekarzami z listy (70 000 w 2019 r.).

MarijuanaDoctors.com ma wieloaspektową, zaangażowaną obecność w mediach społecznościowych z 733 600 polubieniami na Facebooku i miesięcznym zasięgiem ponad 340 000, 17 300 obserwujących na Twitterze i 95 400 obserwujących na Instagramie z ponad 5 milionami wyświetleń w 2019 roku. W sumie, MarijuanaDoctors.Com dotarła do ponad 13 milionów ludzi w 2019 roku.

Wraz z rozwojem MarijuanaDoctors.com, korzyści płynące z medycznej marihuany są nie tylko uznawane, ale także coraz bardziej normalizowane każdego roku. Udowodniono, że medyczna marihuana pomaga pacjentom cierpiącym na wiele ostrych i przewlekłych schorzeń, w tym chorobę Parkinsona, stwardnienie rozsiane, zespół stresu pourazowego i migreny oraz ponad 330 innych schorzeń opisanych na MarijuanaDoctors.com.

Dr Joseph Rosado, Chief Medical Officer - MarijuanaDoctors.Com i certyfikowany lekarz marihuany na Florydzie, mówi, że strona jest nieocenionym źródłem trudno dostępnych informacji: "Ludzie zastanawiający się, czy medyczna marihuana może im pomóc w zwalczaniu objawów ich schorzeń, które nie reagują na konwencjonalną terapię medyczną, mogą liczyć na MarijuanaDoctors.com. Dostarczają oni najobszerniejszych informacji na temat medycznej marihuany, kannabidiolu (CBD) i stale zmieniających się przepisów dotyczących medycznej marihuany. Co najważniejsze, strona jest bezpiecznym portalem, który pozwala pacjentom na poufne konsultacje z certyfikowanymi lekarzami zajmującymi się marihuaną w ich zatwierdzonym stanie, osobiście lub za pośrednictwem telemedycyny, jeśli jest ona dostępna."

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź już dziś stronę http://www.MarijuanaDoctors.com.

Chociaż FDA nie zatwierdziła jeszcze marihuany jako leku, to zatwierdziła już jeden lek na bazie konopi i trzy leki związane z konopiami. Epidiolex, który zawiera oczyszczoną postać CBD, został zatwierdzony do leczenia napadów związanych z zespołem Lennoxa-Gastauta lub zespołem Dravet. Marinol i Syndros zawierają syntetyczne THC i również zostały zatwierdzone w Stanach Zjednoczonych do zastosowań terapeutycznych, takich jak anoreksja i utrata wagi u osób chorych na AIDS. Cesamet, przepisywany w przypadku silnych nudności i wymiotów spowodowanych chemioterapią, również zawiera syntetyczną substancję chemiczną o strukturze podobnej do THC.