8 maja 2022

Super Czekoladowe Brownie z Marihuaną

Super Czekoladowe Brownie z Marihuaną

Posted by Marijuana Doctors on 02/11/2013 in Przepisy

Zaktualizowano 25 stycznia 2019. Zawartość medyczna zweryfikowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Poddaj się leczeniu przy pomocy tego super pysznego przysmaku!

Brownie z marihuaną to pyszny sposób na odurzenie i może być świetną zabawą, którą możesz dzielić ze swoją drugą połówką. Smakuje absolutnie pysznie i jest popularną formą przyjmowania leków.

Różnica między jedzeniem a paleniem marihuany

Marihuana wywołuje serię reakcji komórkowych w mózgu, które ostatecznie powodują uczucie "odurzenia". Palona lub wdychana marihuana potrzebuje kilku minut, aby dotrzeć do mózgu, natomiast w przypadku jedzenia lub picia marihuany proces ten może trwać nawet godzinę. Kiedy marihuana jest przyjmowana w postaci ciastek lub herbat, główny składnik aktywny, Delta-9-THC, jest przekształcany przez wątrobę w silniejszy psychoaktywnie Delta-11-THC.

Podsumowując, spożycie mocnych ciasteczek z marihuaną sprawi, że będziesz niesamowicie odurzony. Chcę uświadomić moim pierwszym piekarzom, że doznania będą bardziej intensywne i mogą trwać od 6 do 10 godzin. Zaleca się spożywanie mniejszych ilości przed zjedzeniem całej porcji, odczekując 20-60 minut, zanim zjesz więcej. Wiem, że to będzie trudne, ale dasz radę!

Masło marihuanowe: Najważniejszy krok

Podczas robienia marihuanowych ciasteczek, zanim staniesz się mistrzem czekolady, musisz przejść jeszcze jeden ważny etap. Najpierw trzeba wyekstrahować THC, główny związek z marihuany, do postaci jadalnej. Aby to zrobić, ekstrahujemy THC do mieszanki z masłem.

Jest to ważny krok, ponieważ THC jest rozpuszczalne w tłuszczach, co oznacza, że jest przechowywane w wątrobie i tkankach tłuszczowych organizmu. Po odpowiednim wymieszaniu z masłem, THC łączy się z komórkami tłuszczowymi masła, tworząc silną mieszankę "leczniczą", która jest niezbędna do stworzenia "marihuanowych ciasteczek" lub "marihuanowych przekąsek".

Pierwszy krok: Jak zrobić masło marihuanowe

Składniki:

1 funt masła (4 laski)

2 szklanki wody

Marihuana - w zależności od jakości

Sposób przyrządzania masła marihuanowego

    Za pomocą młynka zmiel swoją marihuanę na bardzo drobną konsystencję. Im bardziej będziesz ją mieszał, tym lepiej. Dodaj dwie szklanki wody do garnka i doprowadź do wrzenia. Dodaj 1 funt masła do garnka i doprowadź do wrzenia. Nie przypalaj masła. Gdy masło zacznie wrzeć, dodaj marihuanę i zredukuj temperaturę do wrzenia. Gotuj na wolnym ogniu mieszankę masła i marihuany, mieszając od czasu do czasu. Gotuj na wolnym ogniu przez 3-6 godzin, aż mieszanka uzyska gęstą, zieloną konsystencję, Następnie przelej mieszankę przez drobne sitko do pojemnika, aby usunąć pąki i liście. Odcisnąć nadmiar wilgoci/masła do pojemnika. Odstawić roztopione masło do lodówki na noc, aby odzyskało stałą konsystencję. Usuń stałą masę masła z wody, która się pod nią znajduje.

Jak zrobić bogate, superczekoladowe ciasteczka marihuanowe (Marijuana Brownies)

Składniki:

1 ½ szklanki cukru

¾ szklanki mąki

¾ filiżanki kakao w proszku

3 jajka

¾ szklanki roztopionego masła

½ łyżeczki soli (jeśli używasz masła niesolonego)

¾ szklanki wiórków półsłodkiej czekolady (patrz uwaga poniżej)

Zauważysz, że lista składników jest bardzo krótka. Oznacza to, że jakość czekolady robi ogromną różnicę. Smak czekolady znajduje się na pierwszym planie - nie cukier, nie bogactwo, tylko czekolada. Upewnij się, że kupujesz czekoladę wysokiej jakości.

    Połącz cukier, mąkę, sól (jeśli jest masło niesolone), kakao, jajka i roztopione masło w misce i wymieszaj. Mieszaj ręcznie, aż suche składniki połączą się z mokrymi i przestaną. Nie ubijaj. Wymieszaj z wiórkami czekoladowymi. Wyłożyć naczynie do pieczenia o wymiarach 9x13 sprayem zapobiegającym przywieraniu. Wlać ciasto do naczynia i równomiernie rozprowadzić. Piec w temperaturze 325 przez 20-30 minut. Ciasto jest gotowe, gdy wykałaczka włożona w najwyższą część wyjdzie czysta. Smacznego!