20 marca 2022

Bernie Sanders ujawnia plan legalizacji marihuany

Bernie Sanders ujawnia plan legalizacji marihuany

Posted by Marihuana Doctors on 10/28/2019 in Medyczna marihuana

Zaktualizowano 21 stycznia 2020 r. Zawartość medyczna zweryfikowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Kandydat Demokratów na prezydenta Senator Bernie Sanders ogłosił plan legalizacji marihuany w zeszły czwartek - o godz. 16:20. Odróżniając się od innych kandydatów, powiedział, że użyje działania wykonawczego, aby zalegalizować marihuanę w ciągu 100 dni od objęcia urzędu, jak donosi Vox. Poleciłby prokuratorowi generalnemu, aby zdeklasyfikował marihuanę jako substancję i nakłoniłby Kongres do uchwalenia ustawy zapewniającej trwałą legalizację marihuany. marihuany.

Jego plan zakładałby wykorzystanie dochodów z podatków ze sprzedaży marihuany do stworzenia programu grantów dla kolorowych przedsiębiorców, aby wpłacić pieniądze pieniądze z powrotem do społeczności dotkniętych negatywnymi skutkami wojny z narkotykami. Dziesiątki lat surowe prawo i wymogi dotyczące wyroków "nieproporcjonalnie dotknęły ludzi kolorowych i zrujnowały życie milionom Amerykanów" - powiedział Sanders powiedział Sanders w oświadczeniu, o którym donosi CNN.

Plan ma również na celu zapobieżenie przejęciu przemysłu tytoniowego przez model "Big Tytoniu" przed przejęciem kontroli nad branżą. Przewiduje on zachęty dla konopi do przekształcenia się w organizacje non-profit, zakazuje firmom tytoniowym i firmom konopi oraz firm winnych oszukańczego marketingu, a także ustanawia federalne federalne regulacje dotyczące bezpieczeństwa produktów z konopi.

Rolling Stone podsumował, dlaczego plan Sandersa wyróżnia się na tle propozycji innych kandydatów: "Propozycja Sandersa jest wyjątkowa pod tym względem, że kompleksowe i bardziej długoterminowe podejście do rynku konopi i zapewnia, że właściciele małych firm będą mogli mieć kawałek tortu".