24 października 2021

Podsumowanie wiadomości o marihuanie

Przegląd wiadomości o marihuanie

Posted by Lori Ann Reese on 07/23/2021 in Medyczna Marihuana

Zawartość medyczna sprawdzona przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Gotowy na wiadomości o marihuanie w tym tygodniu? Zdobycie marihuany do palenia właśnie stało się o wiele trudniejsze na Florydzie. Po niedawnej legalizacji marihuany, Floryda robi duży krok wstecz i dodaje wiele biurokracji dla pacjentów i lekarzy. Fetty Wap zaprojektował nową grę, która pozwala graczom zarabiać kryptowaluty uprawiając wirtualne zioło.

Zastanawialiście się również, co by się stało, gdyby federalna legalizacja marihuany faktycznie nastąpiła w tym roku? To i wiele więcej w przeglądzie wiadomości na temat marihuany na tydzień kończący się 23 lipca 2021 roku.

Fetty Wap uruchamia grę opartą na monetach kryptograficznych generujących marihuanę

Kto w dzisiejszych czasach nie mówi o kryptowalutach? To już nie jest tylko Bitcoin. Istnieje tak wiele różnych opcji, takich jak Dogecoin i Ethereum (dwie ulubione przez Elona Muska). Ripple, Litecoin, Neo, Cardano, lista jest długa. A ludzie zrobią wszystko, aby zarobić trochę Bitcoinów w przystępny sposób.

Jeśli zarabianie kryptowalut jest zabawne? Jeszcze lepiej. Dlatego istnieją gry, które pozwalają zarabiać kryptowaluty po prostu grając. A Fetty Wap (Willie Junior Maxwell II) uruchomił nową grę, która jest jak "Farmville of Weed". Nazywa się Grow.House i gracze mogą generować monety kryptowalutowe grając w grę o hodowli marihuany.

Grow.House pozwala również graczom na dołączenie do społeczności online w ramach gry. Możesz również tworzyć własne społeczności i współpracować z innymi graczami. Wyzwanie polega na krzyżowaniu roślin hybrydowych, prowadzeniu biznesu uprawowego i odblokowywaniu super rzadkich odmian.

Zarejestruj się jako gracz do testów oprogramowania alpha tutaj.

(Canva)

Co zmieniłaby federalna legalizacja marihuany w Stanach Zjednoczonych?

Amazon zacznie sprzedawać marihuanę? Nie jest to tak odległe jak się wydaje, ponieważ ogólnokrajowy e-handel stałby się rzeczywistością po federalnej legalizacji. Ostatnie komentarze Lidera Większości Izby Chucka Schumera wskazują, że ogólnokrajowa legalizacja jest prawdopodobna, a nie tylko możliwa.

The MORE Act zawiera przepisy, które pomagają naprawić niektóre szkody wyrządzone określonym segmentom i społecznościom w Stanach Zjednoczonych. Konkretnie, dyrektywy dotyczące sprawiedliwości społecznej pomogą cofnąć lub zaoferować zadośćuczynienie społecznościom nieproporcjonalnie dotkniętym przez "Wojnę z Narkotykami". W tym masowe usuwanie wyroków i wcześniejsze zwolnienia Amerykanów osadzonych w więzieniach za "przestępstwa" związane z marihuaną na własny użytek.

Jak federalna legalizacja zmieni biznes dla MSO (operatorów wielostanowych) pod względem konkurencji? Spowoduje to zarówno wzrost ich rynku do poziomu krajowego, jak i zwiększenie liczby MŚP i przedsiębiorców, którzy wejdą na arenę uprawy, przetwarzania i sprzedaży detalicznej. Czy większa konkurencja będzie dobrą czy złą rzeczą dla pacjentów?

Przeczytaj: "8 rzeczy, które uległyby zmianie, gdyby federalni zalegalizowali marihuanę".

(Deposit Photos

)Ziołowe mieszanki marihuanystają się "wielką rzeczą"

według Marijuana News

Niektórzy ludzie mogą zauważyć, że z czasem ich przewlekłe używanie marihuany wzrasta. Ilość wypalanych papierosów, moc marihuany, którą preferujesz, częstotliwość lub ilość wypalanych papierosów każdego dnia. Wszystkie te czynniki mogą się zwiększyć już po kilku miesiącach palenia marihuany, nawet jeśli nigdy wcześniej nie paliłeś.

Po pierwsze, może to oznaczać zwiększone ryzyko wystąpienia problemów ze zdrowiem psychicznym, od utraty pamięci po zaburzenia nastroju, zwłaszcza w fazie odstawienia. Po drugie, palenie dużej ilości marihuany może być kosztowne.

Ludzie zaczęli ciąć swoje całe kwiaty marihuany z innymi naturalnymi ziołami i terpenami, które uważane są za korzystne dla zdrowia. Niektóre z najbardziej popularnych ziół mieszanych z konopiami to płatki róży, damiana, rozmaryn i bylica. Obejmij terpeny!

Marijuana News Reports: Floryda obciąża pacjentów i lekarzy nowymi przepisami dotyczącymi palenia

Pamiętacie, kiedy pacjenci z Florydy kibicowali legalizacji trawki nadającej się do palenia? To sprawiło, że wiadomości o marihuanie były od wybrzeża do wybrzeża. To było z powrotem w marcu 2019 roku i nie tak dawno temu. Gov. Ron DeSantis jest przeciwny legalizacji marihuany. Niechętnie podpisał ustawę, ponieważ to było to, czego chcieli wyborcy.

(Canva

)Teraz Floryda ma pewne znaczące obawy dotyczące palonej marihuany. Niektóre nowe procedury dla lekarzy, którzy odsyłają pacjenta do OMMU, czyli Office of Medical Marijuana Use, są bardziej skomplikowane.

W przeszłości certyfikowani lekarze z Florydy byli w stanie zakończyć oceny zdrowia karty marihuany poprzez telemedycynę. Od czerwca 2021 roku, telemedycyna nie jest już dozwolona.

Lekarze są teraz zobowiązani do osobistego spotkania z pacjentami. Wielokrotnie, tak aby istniała ustalona relacja między lekarzem a pacjentem przed przygotowaniem wniosku o kartę medyczną.

Przeczytaj: "Nowe zwolnienia i ograniczenia w zakresie palenia marihuany na Florydzie".