16 lutego 2022

Autyzm nie został dodany do listy schorzeń kwalifikujących do leczenia w ramach OH

Autyzm nie został dodany do listy schorzeń kwalifikujących w OH

Posted by Lori Ann Reese on 08/03/2020 in Aktualności

Zaktualizowano 7 sierpnia 2020 roku. Treść medyczna zweryfikowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Pacjenci z autyzmem w programie medycznej marihuany w Ohio otrzymali w lipcu kilka rozczarowujących wiadomości. Rada Medyczna Ohio przez rok przeglądała petycje o nowe kwalifikujące się warunki zdrowotne. Specjalna komisja komisji medycznej zatwierdziła jeden nowy stan; wyniszczenie organizmu.

Państwowa Rada Medyczna w Ohio rozpoczęła przyjmowanie petycji i komentarzy od społeczeństwa w 2019 roku. Termin składania petycji został zamknięty 31 grudnia 2019 r., Aby dać czas na przegląd. Ogłoszenie z lipca 2020 roku przynosi korzyści pacjentom zdiagnozowanym z Cachexia. Ale nie dodał autyzmu lub lęku do listy kwalifikujących się warunków zdrowotnych.

Dwa ostatnie badania kliniczne dotyczące kannabinoidów i dzieci

W 2013 roku Stanford zgłosił pozytywne wyniki. Istnieje związek między kannabinoidami i dziećmi z zaburzeniami spektrum. Badania mówiły, że niektóre dzieci z autyzmem mają niedobór naturalnych endokannabinoidów. Funkcje komunikacyjne są silnie związane z funkcjami endokannabinoidowymi mózgu. Badanie Stanford sugerowało, że dzieci z autyzmem mogą korzystać z terapii CBD.

W lutym 2019 roku w Izraelu ukazało się wybitne badanie dotyczące zaburzeń spektrum. Wyniki sugerowały, że dzieci z zaburzeniami ze spektrum autystycznego (ASD) mogą odnieść korzyści z terapii konopiami indyjskimi. Centrum Medyczne Shaare Zedek w Jerozolimie prowadzi dalsze badania nad efektami. Wstępne ustalenia sugerują, że CBD może pomóc obniżyć bariery w komunikacji i pomóc dzieciom ze spektrum.

Spektrum zaburzeń autystycznych (ASD) jest zaburzeniem rozwojowym. U dzieci może wpływać na rozwój komunikacji i umiejętności społecznych. Dzieci ze zdiagnozowanym ASD mogą mieć bardzo wąski zakres zainteresowań i ekspresji. Mogą również rozwijać powtarzające się zachowania, podobne do zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych (OCD).

Nie istnieją standardowe objawy ASD. Dzieci mogą mieć wszystkie objawy lub niewiele objawów, w zależności od cech poznawczych charakterystycznych dla każdego dziecka. Trudności z uwagą i koncentracją są jedną z powszechnych przeszkód dla dzieci ze spektrum. Autyzm może zaburzać zdrowy rozwój i naukę nowych umiejętności. W ciężkich przypadkach ASD, dzieci mogą być wycofane lub znajdować się we "własnym świecie". Niepełnosprawność społeczna może się z czasem pogłębiać. Mogą one wpływać na relacje, samoopiekę i zatrudnienie w dorosłym życiu.

Grupy zajmujące się autyzmem w Ohio poparły dodanie ASD do listy kwalifikujących się stanów zdrowia

Organizacja Mother's Advocating for Medical Marijuana for Autism była jedną z grup lobbujących w Ohio. Grupa pracowała z grupami rodziców, według Dispatch.com, naciskając na nowe kwalifikujące się warunki zdrowotne. Tiffany Carwile jest krajowym dyrektorem MAMMA. Była jednym z mówców zaproszonych do Ohio Statehouse, aby wypowiedzieć się w 2019 roku. Ona jest również matką 5-letniego syna, który jest na spektrum.

Jednym z krytycznych punktów, które omówiła, było to, że dzieci autystyczne nie mają pojęcia o niebezpieczeństwie. Przypadkowe urazy i ofiary śmiertelne często zdarzają się dzieciom z autyzmem. Nie zawsze są one obecne w swoim otoczeniu. Nie są też w stanie komunikować się, kiedy potrzebują pomocy w niebezpiecznej sytuacji. Przeszkody w komunikacji mogą narażać dzieci ze spektrum na ryzyko.

Projekt ustawy o ubezpieczeniu od autyzmu w Ohio (HB463)

Rodzice dzieci z umiarkowanym lub ciężkim ASD chcą mieć dostęp do alternatywnych terapii, które mogą pomóc. Ustawa o pokryciu ubezpieczeniowym autyzmu (HB463) została wprowadzona w życie w Ohio w 2017 roku. Nowy projekt ustawy nakazywał pokrycie ubezpieczeniowe dla terapii autyzmu. Obejmuje ona dzieci z Ohio do czternastego (14) roku życia.

Usługi te obejmują:

    Terapię mowy i języka (do 20 wizyt rocznie)Do dwudziestu (20) godzin tygodniowo klinicznej interwencji terapeutycznej przez licencjonowanego lekarzaUsługi ambulatoryjne w zakresie zdrowia psychicznego i behawioralnego. Licencjonowany psychiatra lub psycholog wykonuje je w połączeniu z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej. Do trzydziestu (30) refundowanych wizyt rocznie w celu stworzenia i stosowania stałego planu leczenia dzieci z ASD.

Źródło Web sierpień 2020: Autism Society of Ohio

Rodzice dzieci z autyzmem w Ohio twierdzą, że to nie wystarczy. Twierdzą, że 70 godzin wsparcia terapeutycznego rocznie to za mało. Niektóre organizacje non-profit w Ohio zapewniają środki dla rodzin, ale indywidualne terapie są drogie. Wielu rodziców nie może sobie pozwolić na rozszerzenie tych usług. Lub kontynuować je po ukończeniu 14 roku życia.

Dostęp do programów został utrudniony przez Covid-19 i wymogi dystansu społecznego w placówkach służby zdrowia. Niektórzy rodzice muszą teraz zapewniać wszelkie możliwe szkolenia i zabiegi w domu. Usługi nauczania rozwojowego i opieki klinicznej zostały zredukowane w wielu stanach.

W 2014 roku, Easter Seals zgłosiło 740 69 dzieci (w wieku od trzech do 21 lat) w Ohio z zaburzeniami spektrum. Istnieją dwie agencje, które pomagają w programach wsparcia dla Autyzmu w Ohio. Departament ds. Niepełnosprawności Rozwojowej w Ohio oraz Ohio Autism Taskforce (OAT).

Szpitale Dziecięce złożyły petycję przeciwko dodaniu autyzmu do listy schorzeń kwalifikowanych

Państwowa Rada Medyczna w Ohio otrzymała tylko 136 publicznych komentarzy, aby dodać autyzm do programu MMJ. Trzy szpitale zgłosiły uwagi przeciwne. Nationwide Children's Hospital był jednym z nich. Cincinnati Children's Hospital i Ohio Children's Hospital Association również podzieliły się oświadczeniami opozycyjnymi.

Sarah Kincaid z Ohio Children's Hospital Association wydała oświadczenie. Sprzeciwia się ona terapiom medyczną marihuaną dla dzieci z autyzmem.

"Włączenie autyzmu i lęku jako warunków ma potencjał, aby negatywnie wpłynąć na zdrowie i dobre samopoczucie tysięcy dzieci w Ohio", napisała Sarah Kincaid ze stowarzyszenia. "Istnieje niewiele rygorystycznych dowodów na to, że marihuana lub jej pochodne przynoszą korzyści pacjentom z autyzmem i lękiem, ale istnieje istotne powiązanie między używaniem marihuany a początkiem lub pogorszeniem kilku schorzeń psychiatrycznych. "Źródło Web August 2020: Dispatch.com